پنل پیامک برای باشگاه های ورزشی

پیامک یک ابزار  برای جذب مشتریان جدید و افزایش وفاداری بین مخاطبان کنونی از طریق اطلاع رسانی به آنها درباره اخبار و تغییرات در برنامه های شرکت شما است. ما در این مطلب بیشتر به این موضوع می پردازیم.

مکان های ورزشی مانند ورزشگاه ها و باشگاه های سلامتی و بدنسازی همانند هر شغل دیگری باید خود را تبلیغ کنند تا درآمد کسب کرده و به یک کسب و کار پایدار تبدیل شوند.

اگر سالن ورزشی یا یک باشگاه بدنسازی شما دارای مواردی مانند تجهیزات مدرن، پیست های مختلف برای فعالیت های گوناگون ورزشی و یک موقعیت مناسب باشد اما تبلیغات مناسبی برای جذب مشتری انجام نشود، بازگشت سرمایه آن چندین سال طول خواهد کشید.

سرویس پیامک انبوه بر پایه یک پایگاه داده هدفمند باعث افزایش درخواست های ثبت نام و بازدید از کلوپ ورزشی شما می شود و در صورت سطح پشتیبانی مناسب، آنها می توانند به سرعت به مشتریان شما تبدیل شوند.

در مواردی که شما از پایگاه داده مشتریان خوبی بهره مند هستید اما تمایل دارید تا زنجیره مکان های ورزشی خود را گسترش دهید، خدمات جدید ارائه داده و تجهیزات جدید خریداری کنید، سرویس پیامک انبوه می تواند به کسب محبوبیت و وفاداری بیشتر بین مشتریان کمک کند.

برای داشتن یک کمپین پیامک انبوه موفق به موارد زیر توجه کنید:

یک پایگاه داده ایجاد کنید – این پایگاه می تواند مربوط به مشتریان موجود باشد یا مربوط به بازدید کنندگانی باشد که هنوز اشتراک خریداری نکرده اند یا اشتراک آنها باطل شده است، به علاوه کسانی که علاقمند بوده اند اما هرگز از این خدمات استفاده نکرده اند یا اینکه شما می توانید یک پایگاه داده جدید ایجاد کنید.

پایگاه داده خود را تقسیم بندی کنید: گروه هایی از افراد ایجاد کنید و برای آنها پیامک ارسال کنید.

یک برنامه تبلیغاتی ایجاد کنید.

چند کمپین تبلیغاتی بسازید و چند گزینه انتخابی پیامکی ارسال کنید.

گزارش ها و تاثیرات مربوط به کمپین ها را تجزیه و تحلیل کنید و درباره به کارگیری بیشتر سرویس پیام کوتاه در آینده تصمیم بگیرید.

مزایای پیامک انبوه به عنوان یک کانال بازاریابی

جذب مخاطبان و مشترکان جدید

بازگرداندن و احیای برخی از بازدید کنندگان قدیمی

تحریک و تشویق مشتریان بالقوه و مخاطبان کمتر فعال به خرید عضویت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 2 =


ارسال پیام تست از سامانه پیام کوتاه هیرو
شماره خود را وارد نموده و برروی کلید ارسال کلیک نمایید
سامانه پیام کوتاه هیرو
در سامانه هیرو امکان ارسال از کلیه اپراتورها وجود دارد
درخواست تماس رایگان
فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید(موارد ستاره دار اجباری میباشد)
سامانه پیام کوتاه هیرو
02191010081
02177453933
تخفیف 50% هیرو به مناسبت نوروز 1399