پنل پیامکی برای رستوران و کاربردهای آن

به عنوان یک مشتری، وجود این همه رستوران متنوع برای صرف شام واقعا فوق‌العاده است. اما وقتی شما هستید که رستورانی را می‌گردانید، تمام این انتخاب‌ها تبدیل به رقبای شما خواهند شد و می‌بایست با ارائه بهترین خدمات ممکن، سهم خود را از مشتریان داشته باشید – اگر نه بیشتر از آن.

تحت چنین شرایطی احتمالا ساعات بسیاری را سر کار می‌گذرانید و حتی وقت سر خاراندن هم ندارید، چه برسد به اینکه ایده‌های جدیدی برای بازاریابی و تبلیغ پیدا کنید. بنابراین احتمالا ایجاد یک برنامۀ بازاریابی آخرین فکری است که ممکن است به سر شما خطور کند، اما بگذارید به شما بگوئیم که چطور با استفاده از اس‌ام‌اس می‌توانید زمان بیشتری را برای خود داشته باشید، درآمد بیشتری کسب کنید و در زمان‌های خلوت میزهای خود را پر نمائید.
صندلی‌های خالی را پر کنید

هر چند ممکن است که رستوران شما در اکثر اوقات شلوغ باشد، اما هر تجارتی روزهای خلوت نیز به خود می‌بیند. شنبه‌ شبی در اواسط زمستان را تصور کنید. افراد زیادی نیستند که در خیابان به دنبال یک جای خوب برای صرف شام باشند. بنابراین خود شما باید به آنها یک دلیل خوب بدهید تا از خانۀ خود خارج شوند:

این هفته در رستوران پیامک – نوشیدنی مخصوص رایگان – برای رزرو با شمارۀ # تماس بگیرید.

در وقت و پول صرفه‌جویی کنید

قیمت ارسال هر پیامک انبوه تنها چند ریال بوده و با توجه به این، بازاریابی پیامکی یک روش به شدت ارزان‌ ولی موثر است. شما تنها هزینۀ پیامک‌های فرستاده شده را پرداخت نموده و هزینۀ پیامک‌های سوخت شده را پس می‌گیرید. همچنین سرعت ارسال پیامک نیز بسیار بالا است، به طوری که تنها چندین دقیقه زمان برای فرستادن پیامک به تمام شماره‌های لیست شما کافی است. همچنین، اگر که تنها فرصت شما برای انجام بازاریابی بعد از خدمات طاقت‌فرسای شبانه است، نگران نباشید. شما حتی می‌توانید سامانه را طوری تنظیم کنید که پیامک‌ها در زمان مشخصی به صورت خودکار ارسال شوند.
لیست مشترکان خود را افزایش دهید

کلمۀ کلیدی خود را بروی منوها، پوسترها، آینۀ دستشوئی و … تبلیغ کنید تا مشتریان بتوانند به لیست مشترکان شما بپیوندند. به این ترتیب شما یک لیست طولانی از مشتریان و شمارۀ آنها بدست می‌آورید و زحمت چندانی هم برای اینکار نخواهید کشید:

اخبار، پیشنهادات و تخفیفات ویژه – کلمۀ رستوران را به شمارۀ # ارسال نمائید.

به مشتریان دائمی خود پاداش دهید

سعی کنید بعد از ترک مشتری به او یک پیامک داده و از انتخاب او تشکر نمائید. این توجه و تشکر باعث می‌شود مشتری احساس اهمیت داشتن کرده و دوباره به رستوران شما قدم بگذارد. این نه تنها رزورهای شما را افزایش می‌دهد، بلکه مشتریان شما را نیز راضی‌تر خواهد کرد. در نتیجه نقدها و نظرات مثبتی از شما بین افراد پخش خواهد شد.

امیدواریم از غذا لذت برده باشید. دسر رایگان در دیدار بعدی. برای رزور با # تماس بگیرید.

رزروها را دریافت کنید/ تائید کنید

در حال حاضر بسیاری از رستوران‌ها به صورت آنلاین رزروها را انجام می‌دهند و به این ترتیب مشتریان راحت‌تر و به انتخاب خود می‌توانند یک میز را انتخاب نمایند. اما چرا یک مرحله فراتر نرویم و به آنها اجازه ندهیم درخواست رزرو خود را پیامک کنند؟ چه چیزی راحت‌تر از ارسال یک اس‌ام‌اس سریع است – شما حتی می‌توانید یک پاسخ خودکار را تنظیم کنید که بلافاصله جواب مشتری را بدهد.

از رزرو شما متشکریم، منتظر ملاقات شما در رستوران پیامک هستیم.

و …

این لیست به هیچوجه یک لیست قطعی از روش‌های استفاده از پیامک برای رستوران‌ها نیست، اما امیدواریم که به شما کمک کرده باشد که تا ایدۀ کلی در مورد کاربردهای پیامک در این تجارت بدست آورید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =


ارسال پیام تست از سامانه پیام کوتاه هیرو
شماره خود را وارد نموده و برروی کلید ارسال کلیک نمایید
سامانه پیام کوتاه هیرو
در سامانه هیرو امکان ارسال از کلیه اپراتورها وجود دارد
درخواست تماس رایگان
فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید(موارد ستاره دار اجباری میباشد)
سامانه پیام کوتاه هیرو
02191010081
02177453933
تخفیف 50% هیرو به مناسبت نوروز 1399