خرید آنلاین شارژ و پرداخت قبض

خرید آنلاین شارژ و پرداخت قبوض

خرید آنلاین شارژ و پرداخت قبوض

با فراگیر شدن استفاده از تلفن های همراه و ظهور سیمکارت‌های اعتباری و شارژی اپراتورهای مختلف همچون ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل، نیاز به خدمات جدیدی ایجاد شده است. خدماتی همچون امکان خرید شارژ سیمکارت‌های اعتباری بطور مستقیم و یا کارت شارژ و همچنین خرید بسته‌های اینترنتی. برای اینکه هر کاربری بتواند در هر لحظه از شبانه‌روز و در شرایطی که امکان دسترسی به فروشگاه و عابر بانک وجود ندارد، این خدمات را دریافت کند باید امکان خرید آنلاین این خدمات وجود داشته باشد.

برای انجام این امور راه‌های متفاوتی وجود دارد. روش های سنتی همچون خرید از فروشگاه‌ها و یا دستگاه‌های پوز و خرید از ATM بانک‌ها بدلیل نیاز به حضور فیزیکی در محل، کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. روش های نوین مثل استفاده از کدهای USSD و خرید آنلاین امکان خرید راحت را برای کاربران فراهم آورده است.

وب‌سایت هیرو در کنار ارائه دهنده خدمات ارسال انبوه اس‌ام‌اس و پنل‌های پیامکی، خدمات آنلاین شارژ، پرداخت قبوض، خرید بسته اینترنتی، گیفت کارت و آنتی ویروس را نیز به خدمات آنلاین خود افزوده است. شما می‌توانید با گوشی همراه و داشتن اتصال به اینترنت، در هر زمان و هر مکان با رمز دوم کارت بانکی این خدمات را در سایت هیرو دریافت کنید. در این سامانه امکان خرید آنلاین شارژ ایرانسل، خرید شارژ همراه اول، خرید شارژ تالیا، خرید شارژ رایتل، به شکل مستقیم و همچنین کارت شارژ؛ خرید بسته اینترنتی ایرانسل، پرداخت آنلاین همه قبض‌ها و جرایم رانندگی، خرید کارت هدیه (گیفت کارت)، آنتی ویروس نود ۳۲ به راحتی و تنها با چند کلیک فراهم است.

برای ورود به صفحه اینجا کلیک کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =


ارسال پیام تست از سامانه پیام کوتاه هیرو
شماره خود را وارد نموده و برروی کلید ارسال کلیک نمایید
سامانه پیام کوتاه هیرو
در سامانه هیرو امکان ارسال از کلیه اپراتورها وجود دارد
درخواست تماس رایگان
فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید(موارد ستاره دار اجباری میباشد)
سامانه پیام کوتاه هیرو
02191010081
02177453933
تخفیف 50% هیرو به مناسبت نوروز 1399