بازاریابی پیامکی برای سلامت و زیبایی

اجازه دهید تا نگاه دقیق تری به نقش بازاریابی پیامکی در حوزه سلامت و زیبایی داشته باشیم. شرکت های فعال در این حوزه اکثراً پیام های خود را برای خانم ها ارسال می کنند. به همین دلیل ارسال پیامک های دقیق و با جزئیات کامل در این مورد ضروری به نظر می رسد.

پیامک از فراموشی جلوگیری می کند
آسان ترین و موثرترین روش برای ایجاد رابطه عاطفی بین مشتری و یک برند ارسال یادآوری کننده های اختصاصی درباره قرارهای آینده مخاطبان با آرایشگاه، متخصص زیبایی یا پزشک است. سازوکار آن بسیار ساده است. مشتریان بعد از ارائه شماره تلفن خود و ثبت نام در لیست عضویت، یادآوری کننده هایی درباره قرارها و پیام هایی درباره پیشنهادات ویژه دریافت می کنند. لازم است یادآوری کنیم که جمع آوری شماره تلفن مشتریان باید با رضایت کامل آنها باشد.

موضوع مهم تر این است که این روش می تواند توسط شرکت های بهداشتی و زیبایی بزرگ و هم شرکت های کوچک مورد استفاده قرار گیرد. تعداد مخاطبان اهمیت ندارد. چیزی که اهمیت دارد این است که شرکت به مشتریان خود اهمیت قائل شود. در ادامه به دو مثال از این نوع پیام ها اشاره می کنیم.

ارائه پیشنهاد ویژه از طریق تلفن؛ حضور مشتری در فروشگاه
یک جریان از چند سال قبل شروع شده است که تجربه مشتریان را در بالاترین رده اهمیت قرار داده و برای هر مشتری یک پیشنهاد ارائه می کند و باعث می شود تا مشتریان احساس خاص بودن داشته باشند. بازاریابی پیامکی به لطف قابلیت شخصی سازی پیام می تواند یک ابزار عالی باشد. استفاده از این قابلیت شما را قادر می سازد تا در هر پیام ارسالی از اسم خاص مخاطب استفاده کنید.

ثابت شده است که پیام های اختصاصی موثرتر هستند و دلیل آن نیز نیاز به توضیح ندارد. بسیاری از مشتریان سامانه پیام کوتاه نیازپرداز در حوزه زیبایی و سلامت از این قابلیت برای دسترسی به مشتریان خود استفاده می کنند و تاثیرات آن بیش از حد انتظار است.

روز خوبی است برای آغاز یک تبلیغ
روش دیگر برای ارتباط موثر از طریق اطلاعات موجود در سیستم بازاریابی پیامکی انتخاب زمان و تاریخ ویژه ای است که اس ام اس دارای تخفیف یا پیشنهاد ویژه باید به گوشی مشتریان شما تحویل داده شود. آسان ترین روش برای افزایش کارآیی و تاثیرگذاری انتخاب تاریخ مناسب است، برای مثال، روز ولنتاین، جشن تولد یا روز مادر.

البته روش های زیاد دیگری نیز وجود دارند که می توانند همراه با کانال ارتباط پیامکی مورد استفاده قرار گیرند، میزان استفاده از این روش ها به میزان خلاقیت بازاریاب بستگی دارد. آیا شما ایده دیگری دارید؟ ارسال یک پیام در روز تولد مخاطب نیز می تواند یکی از این روش ها باشد. شما می توانید تخفیف یا هدیه ویژه ای را به مخاطب ارائه کنید و او را به خرید پیشنهاد ویژه خود در آینده تشویق کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 19 =


ارسال پیام تست از سامانه پیام کوتاه هیرو
شماره خود را وارد نموده و برروی کلید ارسال کلیک نمایید
سامانه پیام کوتاه هیرو
در سامانه هیرو امکان ارسال از کلیه اپراتورها وجود دارد
درخواست تماس رایگان
فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس همکاران ما باشید(موارد ستاره دار اجباری میباشد)
سامانه پیام کوتاه هیرو
02191010081
02177453933
تخفیف 50% هیرو به مناسبت نوروز 1399